FORGOT YOUR DETAILS?

A Silverline Cruises Kft. Magyarország egyik legnagyobb hajózási vállalata, amely Budapesten kínál
hajós programlehetőségeket látogatóinak.

Sokszínű hajós szolgáltatásunknak köszönhetően sajátépítésű hajókkal rendelkezünk, melyek közül
katamarán hajóink a legnépszerűbbek. Ezen luxushajókon az év minden napján vacsorával egybekötött zenés programokkal várjuk vendégeinket. Az ízletes, négyfogásos menü mellett képzett művészek által előadott show-val és a legszebb budapesti látvánnyal igyekszünk felejthetetlen, emlékezetes élményt nyújtani vendégeink számára.

Silver-line cruises videó

Vállalatunk bővülésének köszönhetően új munkatársakat keresünk a következő pozícióba:

Énekesnő - koordinátor

Főbb feladatkörök:

  • esti vacsoraprogram koordinálása, a művészeti tevékenységek és a catering összehangolása
  • jelentés, elszámolás megírása és elküldése
  •  40 perces, angol nyelvű show betanulása és előadása
  •  együttműködés a zenésztársakkal
  •  minimum heti 1 nap vállalása hétközben és hétvégén egyaránt (eleinte beugrósként, később a
    csapat állandó tagjaként)
  •  hajlandóság, nyitottság új stílusok megismerésére (jazz és/vagy populáris zene)

Elvárások:

  • legalább 10-15 dalból álló repertoár (jazz és/vagy populáris műfajokban)
  •  minimum középszintű angol-nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  •  rugalmas időbeosztás
  •  ápolt, elegáns megjelenés
  •  képzett hang, megfelelő énektechnika
  •  jó teherbíró képesség
  •  kiváló konfliktuskezelés angol nyelven
  •  pontos, precíz munkavégzés
  •  kommunikatív személyiség
  •  betanulási időszak vállalása (megközelítőleg 5-7 alkalom)

Mit kínálunk?

  • kiemelkedő juttatásban részesülsz (fix és teljesítményalapú egyaránt)
  •  zenei repertoárod kiváló művészek támogatásával növelheted
  •  heti rendszerességgel biztosítunk fellépési lehetőséget
  •  fiatalos, pörgős csapat tagja lehetsz
  •  színvonalas munkakörnyezetben dolgozhatsz

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk zenei önéletrajzod és motivációs leveled a következő e-mail címre: [email protected]

F E L