FORGOT YOUR DETAILS?

A Silverline Cruises Kft. Magyarország egyik legnagyobb hajózási vállalata, amely Budapesten kínál
hajós programlehetőségeket látogatóinak.

Sokszínű hajós szolgáltatásunknak köszönhetően sajátépítésű hajókkal rendelkezünk, melyek közül
katamarán hajóink a legnépszerűbbek. Ezen luxushajókon az év minden napján vacsorával egybekötött zenés programokkal várjuk vendégeinket. Az ízletes, négyfogásos menü mellett képzett művészek által előadott show-val és a legszebb budapesti látvánnyal igyekszünk felejthetetlen, emlékezetes élményt nyújtani vendégeink számára.

Silver-line cruises videó

Vállalatunk bővülésének köszönhetően új munkatársakat keresünk a következő pozíciókba:

Gépkezelő matróz

Ha szeretnél egy összetartó és családias matrózgárda tagja lenni, akkor nálunk a helyed!
Keressük azon gépkezelő matróz kollégánkat, aki rugalmas, szereti a változatos és kihívásokkal teli munkát.

Amit elvárunk:

  • Matróz képesítés /1 év gyakorlat/
  • Érvényes hajóskönyv
  • Gépkezelői papír /nem elvárás, de jó, ha van/
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Turisztikai hajózás /vendég kezelés, ápolt megjelenés

Amit kínálunk:

  • Egész éves foglalkoztatás
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas beosztás
  • Munkaruha

Miért jó nálunk dolgozni?

Fiatalos, lendületes csapattal rendelkezünk, barátságos környezetben dolgozunk, ám munkánk mégis kihívásokkal tele! Azonnali kezdési lehetőség, egész éves, ember központú munkavégzés.

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk zenei önéletrajzod és motivációs leveled a következő e-mail címre:

[email protected]

Hajó-Gépészmérnököket Keresünk III. kerületi munkahelyre!

Főbb feladatok, munkák:

Hajó Tervezési feladatok
Acél és alu szerkezetek terveinek elkészítése
Rajzok és gyártás koordinálása, részlettervek készítése
Gyártás támogatás
Modifikációk készítése a kivitelezéshez
Vízvágási tervek készítése, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Solidworks, Autocad programok használata
  • Elkötelezett vagy munkád iránt
  • Határidőre végzel a rád bízott feladatokkal
  • Szereted a munkát végigvinni, nem csak részfeladatokra koncentrálsz
  • „becsületeség és tisztesség”
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Lehet rád számítani
  • Hiteles, lelkiismeretes, kötelességtudó, céltudatos és precíz vagy

  • lendületes, barátságos csapat tagja lehetsz, akik összetartanak
  • teljesen önálló munkakört kínálunk a betanulási időszak után
  • kiemelkedően magas fizetés
  • év végi bónusz
  • személyiségednek megfelelő egyéb motiváló juttatások
  • hajóépítési és tervezési tapasztalatok szerzése

Fényképes Önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével –kérjük küldje az alábbi email címre.: [email protected]

F E L